Försäljning Export

Patrick Massana
Sales Manager North Sweden & Export
Tel: 0474-551 15
Mobil: 070-349 57 55
E-post: patrick.massana@profilgruppen.se

Patrick Massana

Espen Fredenlund
Country Manager – Norge
Tel: +47 913 926 04
E-post: espen.fredenlund@profilgruppen.se

Espen.Fredenlund.omgjord

Michael Scheeder
Country Manager – Tyskland
Tel: +49 175 575 2860
E-post: michael.scheeder@profilgruppen.se

MichaelScheeder

Jussi Myllymäki
Kvarnbacka Alu Oy

Säljrepresentant Finland & Baltikum
Tel: +35 840 58 77 428
E-post: jussi.myllymaki@profilgruppen.fi

Kvarnbacka Alu Oy
Bränndalen 19D
FI-023 40 Esbo
Finland

Gunilla Danielsson
Country Manager – Övrig export
Tel: +46 474 551 57
Mobil: +46 70 349 57 57
E-post: gunilla.danielsson@profilgruppen.se

Gunilla Danielsson

Sales support

Lars Sundkvist
Sales Support – Tyskland
Tel: +46 474 551 55
E-post: lars.sundkvist@profilgruppen.se

Jesper Ranki
Sales Support – Norge, Finland och övrig export
Tel: 0474-551 28
E-post: jesper.ranki@profilgruppen.se

Säljtekniker

Thomas Andersson
Sales & Project Engineer
Tel: 0474-551 12
Mobil: 070-349 57 52
E-post: thomas.andersson@profilgruppen.se

Thomas Andersson

Tobias Björk
Sales & Project Engineer
Tel: 0474-554 43
Mobil: 070-349 57 42
E-post: tobias.bjork@profilgruppen.se

TobiasBjörk_small