Försäljning Norra Sverige

Patrick Massana
Sales Manager North Sweden
Tel: 0474-551 15
Mobil: 070-349 57 55
E-post: patrick.massana@profilgruppen.se

Patrick Massana

Crister Roswall
Account Manager
Tel: 0474-554 74
Mobil: 070-349 57 64
E-post: crister.roswall@profilgruppen.se

Crister Roswall

Gunnar Nilsson
Account Manager, placerad i Umeå
Tel: 0474-554 15
Mobil: 070-349 57 05
E-post: gunnar.nilsson@profilgruppen.se

Gunnar Nilsson

Jens Andersson
Account Manager, placerad i Skellefteå
Tel: 0474-550 54
Mobil: 070-349 57 54
E-post: jens.andersson@profilgruppen.se

Jens Andersson

Säljsupport

Bernis Köppen
Sales Support
Tel: 0474-554 39
E-post: bernis.koppen@profilgruppen.se

Bernis

Sebastian Johansson
Sales Support
Tel: 0474-551 18
E-post: sebastian.johansson@profilgruppen.se

Säljtekniker

Thomas Andersson
Sales & Project Engineer
Tel: 0474-551 12
Mobil: 070-349 57 52
E-post: thomas.andersson@profilgruppen.se

Thomas Andersson

Tobias Björk
Sales & Project Engineer
Tel: 0474-554 43
Mobil: 070-349 57 42
E-post: tobias.bjork@profilgruppen.se

TobiasBjörk_small

Andreas Hillborg
Sales & Project Engineer
Tel: 0474-551 23
Mobil: 070-349 57 21
E-post: andreas.hillborg@profilgruppen.se